• Wynajem: 696-048-690, Serwis: 604-146-990
  • biuro@lukamp.pl
  • Pon - Piątek: 8:00 - 17:00
  • Nip: 679-267-95-12

Firma Lukamp Rafał Łukasiewicz istnieje na rynku od 2002 roku. Od początku zajmujemy się kompleksową naprawą aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Wykonujemy serwis pojazdów w zakresie: mechaniki, blacharstwa, lakiernictwa, elektroniki, diagnostyki komputerowej, klimatyzacji, wulkanizacji. Ze względu na szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług, firma Lukamp profesjonalnie zajmie się naprawą Twojego auta.  Nasz serwis wyposażony jest w najnowszy specjalistyczny sprzęt i narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować oraz naprawić każdą usterkę. Wieloletnie doświadczenie, wykształcenie mechaniczne połączone z zamiłowaniem do motoryzacji gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług.

8 lat temu prywatnie kupiłem do naprawy pierwszego kampera. W tych czasach caravaning w Polsce nie był aż tak rozwinięty jak teraz. Po wyremontowaniu auta, wraz z rodziną, wybraliśmy się w naszą pierwszą podróż w nieznane… Jak to mówią, połknęliśmy bakcyla. Zafascynowała nas wolność, niezależność i bliski kontakt z przyrodą. W ciągu jednej podróży zwiedziliśmy wiele pięknych miejsc. Co drugi dzień piliśmy kawę podziwiając nowy krajobraz. Morze i góry mieliśmy na wyciągnięcie ręki. Spaliśmy nad samym brzegiem morza, usypiając przy dźwięku szumu fal. Od tamtego czasu to nasz jedyny sposób podróżowania. W międzyczasie naszą pasją zaraziliśmy znajomych i rodzinę.

I tak oto nasza forma podróżowania przyczyniła się do poszerzenia specjalizacji firmy o serwis i wynajem kamperów. Z roku na rok nasza flota kamperów się poszerza, aktualnie w swojej ofercie posiadamy 6 kamperów w tym 4 kampervany, mini kampervana  Marco polo i półintegrę.

Z doświadczenia wiemy, że podróżowanie dużymi kamerami typu pełna integra czy alkowa, nie należy do najłatwiejszych. Ze względu na duże rozmiary (długość, szerokość i wysokość) wjazd do centrum miast jest zabroniony. Znalezienie miejsca parkingowego jest nie lada wyzwaniem. Trasę przejazdu należy tak planować, aby zmieścić się pod wszystkimi tunelami. Podróżowanie takimi autami może sprawiać wiele problemów, przy manewrach i parkowaniu. A nie oto chodzi! Wymarzone i długo wyczekiwane wakacje mają być miłe i przyjemne. Jesteśmy zwolennikami ekonomicznej i komfortowej jazdy, dlatego nasza firma oferuje głównie wynajem kampervanów. Jazda tzw. „blaszakami”, dzięki kompaktowym rozmiarom, zdecydowanie ułatwia poruszanie się po wąskich i ciasnych ulicach miast zagranicznych.  Auta te mimo to posiadają wszystko co standardowe kampery – część sypialnianą, kuchenną, sanitarna oraz bagażową. Jednak dla klientów bardziej zaawansowanych też coś się znajdzie, posiadamy półintegrę renomowanej francuskiej firmy Chausson 720 Titanium Premium.

© Copyright 2021 Lukamp - Wynajem i serwis kamperów